Dodany: 2011-09-22 12:13:49
 

Dieta w miażdżycyJedną z chorób cywilizacyjnych jakie przenikają nasz kraj i cały świat jest miażdżyca, która spowodowana jest nie tylko złym odzywaniem się i złymi nawykami jakie od dziecka sa nam wpajane, ale również brakiem ruchu an co dzień i ogólnym niezdrowym trybem życia jaki prowadzimy.

 

Miażdżyca to choroba, która nie leczona może prowadzić do śmierci człowieka, zwłaszcza starszego, którego wytrzymałość żył nie jest już tak duża jak u człowieka młodego, sprawnego, odpornego na czynniki zewnętrzne. Ważnym procesem przy leczeniu miażdżycy jest skuteczne odchudzanie Katowice czyli odpowiednio skomponowana dieta. Skuteczne odchudzanie Katowice to nie tylko dieta oparta na mniejszej ilości pochłanianych produktów, ale przede wszystkim spore zmiany w samym sposobie odżywiania.

 

Chodzi więc o to by skuteczne odchudzanie Katowice było racjonalnie potwierdzone przez lekarza dietetyka. Dieta jaka jest stosowana przy miażdżycy to przede wszytki minimalna ilośc tłuszczów zwierzęcych i mnóstwo warzyw i owoców, które mogą uratować stan zdrowia chorego na miażdżycę. Dieta musi być różnorodna, by organizm mógł pobierać z niej wszystkie potrzebne do rozwoju minerały i witaminy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta w miażdżycy
Nick: