Dodany: 2011-09-22 12:29:21
 

Dieta dukanaJedna z najbardziej skutecznych diet i jednocześnie najbardziej krytykowana przez lekarzy – dieta dukana, czyli dieta białkowa. Dieta dukana jako skuteczne odchudzanie Katowice jest rzeczywiście polecana niemal na każdej stronie internetowej, która trąca o zdrową żywność i skuteczne odchudzanie Katowice.

 

Dieta dukana polega na wprowadzaniu w tryb naszego odzywania pewnych faz tygodniowych, gdzie każda z faz ma inne zadanie. Podczas pierwszej fazy chudniemy najwięcej, jest to bowiem dieta stricte białkowa. Przez określony czas możemy jeść tylko białkowe potrawy, których spis i przepisy można znaleźć we wszystkich książkach doktora dukana, który zajął się zbadaniem tego rodzaju na skuteczne odchudzanie Katowice.

 

Dukan określił białko jako idealny składnik naszej diety, który przyjmowany w dużych ilościach jako jedyny przyspiesza spalanie tłuszczu, który zalega w naszym organizmie. Dieta dukana jest skuteczna, traci się bowiem nawet do 30, 40 kilogramów – sami wyznaczamy ile chcemy schudnąć i tyle właśnie czasu ma trwać najintensywniejsza faz odchudzania. Skuteczne odchudzanie katowice poprzez dietę dukana jest również szeroko krytykowane przez lekarz, którzy twierdzą, że dieta zakwasza organizm i powoduje, że odchudzający się ta metodą mają problemy z nerkami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta dukana
Nick: