Dodany: 2011-08-03 13:44:52

 

Nici dentystyczneDbanie o stan własnego uzębienia powinno być sprawą priorytetową. Szczery, ładny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Szczególnie ładnie wygląda jeśli szczerzymy się do kogoś czystymi, białymi zębami.

 

By jednak właśnie takie one były, musimy odpowiednio o nie zadbać. Jak? Podpowie nam dentysta olsztyn. Prócz wizyt w gabinecie dentystycznym oraz codziennego szczotkowania powinniśmy używać nici dentystycznych. Dentysta olsztyn radzi by czyścić zęby nićmi po każdym posiłku, tak samo jak rano, tak wieczorem i w południe. W ten sposób resztki jedzenia nie będą osiadały na naszym uzębieniu.

 

Po pierwsze- jest to higieniczne, po drugie- zapobiega rozwojowi bakterii w jamie ustnej, zaś po trzecie- sprawia, że nagromadzone bakterie nie wydzielają przykrego zapachu co może odstraszyć ewentualnego rozmówcę. Dentysta olsztyn wie, że codzienna pielęgnacja jest ważna dlatego namawia do nie zaniedbywania obowiązków czyszczenia zębów, zarówno szczotkowania jak i używania nici dentystycznych, które wbrew swoim rozmiarom robią wiele dobrego .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nici dentystyczne
Nick: