Dodany: 2011-08-03 13:53:13

 

Płyny do płukania ustPasty do zębów, nicie dentystyczne wizyty w gabinecie stomatologicznym- to podstawa higieny o naszą jamę ustną. Czy jest jednak coś jeszcze co pomoże nam w dbaniu o to?! Owszem. dentysta olsztyn zwraca uwagę na płyny do płukania ust.

 

Dentysta olsztyn wie, że płyn powinien być niezbędnym kosmetykiem jamy ustnej. Pomaga nam on w utrzymaniu świeżości oddechu oraz zabija bakterie. Dentysta olsztyn radzi by nigdy w naszej łazience nie zabrakło płyny do płukania ust. Jest on tak samo potrzebny jak szczotka, pasta do zębów i nić dentystyczna. Płyn może być nawet środkiem „na wszelki wypadek”, czyli w takich sytuacjach, gdy np. nie mamy dostępu do bieżącej wody i nie mamy możliwości szczotkowania zębów.

 

Wtedy, by odświeżyć oddech, warto mieć przy sobie płyn do płukania jamy ustnej. Dentysta olsztyn przypomina, że płynu warto także używać po każdym posiłku na początku, w środku i na koniec dnia. Tak samo jak panie noszą w torebce pomadkę a panowie w kieszeni portfel, tak samo powinniśmy mieć zawsze przy sobie płyn do płukania jamy ustnej.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Płyny do płukania ust
Nick: