Dodany: 2011-08-03 13:57:29

 

Szczoteczki do zębówPiękne i białe zęby to, można śmiało stwierdzić, wizytówka każdego z nas. Ładny szczery uśmiech jest chętnie widziany, tylko powinien się także łączyć ze zdrowymi, białymi zębami. Jeśli więc takie mają być, musimy o nie odpowiednio dbać.

 

dentysta olsztyn, który przyjmuje nas na wizyty do siebie, przypomina, że podstawą higieny jamy ustnej jest mycie zębów. Bez tego nie powinniśmy w ogóle rozpoczynać dnia. Dentysta olsztyn zwraca dużą uwagę na to, jaką pastę do zębów stosujemy ale też jakiej używamy szczoteczki. Każdy człowiek ma swoją wrażliwość dziąseł, dlatego powinien dobierać miękkość czy twardość szczoteczki do swoich potrzeb.

 

Dentysta olsztyn przypomina, że na rynku możemy dostać szczoteczki miękkie, średnie, twarde i bardzo twarde. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli szczotka będzie zbyt twarda to pokaleczymy sobie dziąsła, jeśli jednak będzie zbyt miękka, mycie nią niewiele nam da. Dentysta olsztyn uczula także, że mycie zębów nie powinno odbywać się tylko rano i wieczorem, ale po każdym posiłku. Wtedy właśnie mamy pewność, że bakterie nie osadzają się na naszym uzębieniu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szczoteczki do zębów
Nick: